Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fujoshi

Fujoshi se nazývají otaku dívky se zájmem o BL (Yaoi). Fujoshi se zásadně liší od obvyklé otaku dívky tím, že spatří-li dva pěkné kluky, okamžitě jí začnou v hlavě samovolně bujet fantazie o tom, co by spolu oni dva chlapci mohli provádět. A drtivá většina z těchto fantazií je nepublikovatelná na tomto webu.

 

zdroj: http://slovnik.wakasa.eu


 

Ai No Kusabi

37376062.jpg

BL, Shōnen Ai a Yaoi

Termín Shōnen Ai se v Japonsku používal pro vyjádření ephebophilii (chlapci od 15 do 19) nebo pederastyi (od 10 do 14). Později se začal používat pro dívčí mangu. Shōnen Ai je o romanci mezi homosexuálními chlapci a označují se jím mangy/anime, ve kterých jsou náznaky možná sotva viditelné a nebo vyjádřené, možná padne nějaká ta pusa....


 

junjou.romantica.full.1273460.jpg

Junjou Romantica

V takto označené manze nebo anime, nikdy neuvidíte sex.

 

hyakujitsu-no-bara-anime-28677070-704-396.jpg

Hyakujitsu no Bara

Jiná písnička už je Yaoi. Ale tady pozor. Je obrovský rozdíl mezi Yaoi +15 (Ai no Kusabi) a Yaoi +18 (Enzai), které už je regulérním pornem (pak je ještě tzv hard porn/hentai yaoi - a to je snad každému jasné).

Enzai

553601_400_300.jpeg

 

V Yaoi už je sex vyobrazený a v těch tvrdších je vidět všechno.

Také v těchto mangách a anime narazíte na slovíčka jako "Uke" a "Seme"

Zatím co Uke je podřízený, roztomilý a nebo neškodný (nebo neškodná svině) Seme je ochranitelský, dominantní a nebo tyran (Hyakujitsu no Bara)

 

No a tohle všecko dohromady se začalo slučovat do jedné. A to do BL... jako Boys Love...

Eliza


 

 
 

 


Statistiky

Online: 2
Celkem: 24707
Měsíc: 186
Den: 9